Boks

Prizefighter – Wyniki na żywo !

Prizefighter – Wyniki na żywo !

Po godzinie 21:00 rozpoczniemy relację na żywo z kolejnej edycji, gali Prizefightera. Cały turniej otworzy Albertem Sosnowski, ze swoim przeciwnikiem Martinem Roganem.

Albert Sosnowski przegrał z Martinem Roganem w trzeciej rundzie, przez TKO. 
Sosnowski był wolny oraz ospały. W drugiej rundzie po wymianie w półdystansie wypadł za liny, lecz szybko wrócił do ringu. W trzeciej rundzie Martin nastawił się na kontrataki, ciosami sierpowymi. Jeden z takich ciosów, doszedł do szczęki Alberta. Sędzia postanowił przerwać pojedynek. 

 

Harrison szybko pokonuje Bertino
Harisson zaczął pojedynek z opuszczonymi rękami, jednocześnie zaliczając najszybsze zwycięstwo w swojej karierze. W 32 sekundzie, pierwszej rundy, Bertino nadział się na lewy kontrujący i nie był w stanie dalej walczyć. 

 

Ian Lewison pokonuje Timo Hoffman
Za nami kolejny, dośćzaskakujący pojedynek. Timo Hoffman został znokautowany w pierwszej rundzie, przez swojego rywala, Iana Lewisona. Hoffman leżał na deskach, mimo tego że szybko się podniósł sędzia nie pozwolił kontynuaować mu walki. Ian Lewison awansował do półfinału

 

Derick Ross wygrywa z Walkerem na punkty 

W ostatnim ćwierćfinale mogliśmy obejrzeć walkę Ross vs. Walker. Była to do tej pory najdłuższa walka w tej edycji. Walker miał straszne problemy z obroną, zostawiał luki w gardzie, przez które przechodziły ciosy rywala. Ostatecznie pojedynek zakończył się na punkty. Sędziowie punktowali 29-28 dla Walkera i dwukrotnie 29-28 dla Dericka Rossy. 

 

– PółFINAł – 

Harrison wygrywa na punkty z Roganem
Harrison w pełni wykorzystał swoje warunki fizyczne, w walce z Roganem. Skutecznie punktował przeciwnika, co także widzieli sędziowie. Punktacja była następująca 3x 30-27 dla Harissona, który dzięki temu awansował do finału. 

Rossy wygrywa z Lewisem po zaciętej walce 
Za nami kolejna walka. Ci którzy liczyli na wielkie emocję wymianę ciosów, zawziętość w ringu, na pewno się nie zawiedli. Zawodnicy Ci nie są znani z krwawych pojedynków, w których za każdym uderzeniem idzie kolejne. W tym jednak było inaczej. 
Sędziowie punktowali 29-28 dla Lewisa, 29-28 – Rossy oraz 29-28 – Rossy. Amerykanin przechodzi do finału!

-FINAł-
Audley Harrison wygrywa turniej Prizefighter. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *