Boks

Kolejnej walki Adamek vs Gołota, nie będzie.

Mimo, że Tomasz Adamek jeszcze nie wie kim będzie jego następny rywal, jest on pewny że nie dojdzie do rewanżu z Andrzejem Gołotą, który jak uważa „Góral” nie powinien boksować już od kilku lat.

Były mistrz świata w kategoriach pólciężkiej i junior ciężkiej zapowiada, że prawdopodobnie kolejny pojedynek także odbędzie się w USA a miejsce walki i nazwisko przeciwnika powinien poznać jużniedługo.

Ostatni, zwycięski pojedynek Adamka z Cunninghamem zapewnił mu drugie miejsce w rankingu IBF za Bułgarem Kubratem Pulewem. Jeśli Tomasz Adamek stoczyłby zwycięski pojedynek z Bułgarem automatycznie dostałby prawo do walki o mistrzostwo świata. Nie zapowiada się jednak na to w niedalekiej przyszłości gdyż Adamek raczej z Kubratem nie zawalczy.

Sprawa rewanżu z Gołotą zostałą poruszona podczas rozmów ze sponsorami, gdy Adamek przebywał w Polsce. Jak powiedział Tomasz „Każdy boksuje dotoąd, dopóki ma siły, ale moim zdaniem Gołota już kilka lat temu powinien zakończyć karierę. Jeśli nie masz szybkości, nie pracujesz na nogach, to odchodzisz z tego sportu”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *