Inne

Najgorsi zawodnicy na świecie.

Sporty walki to dyscypliny dla prawdziwych twardzieli, ludzi którzy łatwo się nie poddają. Jeżeli nie masz twardego charakteru i dobrych umiejętności to nie masz w nich czego szukać. Oto kilku „zawodników” który najwyraźniej pomylili zawody. Na liście można niestety też znaleźć Polskie akcenty. Oto lista najgorszych zawodników.

Ed Strickland – Jego bracia również walczyli i również są uważani za jednych z najgorszych zawodników w historii tego sporu. Jednak najbardziej podoba nam się statystyka wcześniej wspomnianego Eda, który stoczył 30 walk, 30 przegrał i również wszystkie 30 walk zakończyły się przez nokaut.

 

Imrich Borka – Zawodnik ze Słowacj.  2-46 (35) KO. Ciekawostką jest to, że Borka w 2006 i 07 roku walczył z Marcinem Najmanem. Który w Polsce znany jest głównie z kompromitujących porażek w MMA. Jednak również dlatego, że jego przeciwnikiami w boksie byłi przeciwnicy pokroju Słowaka.

 

Anton Lascek – Rekord 5-49-5. Aż 37 razy przegrywał przez nokauty. Ostatni przeciwnik Marcina Najmana w zawodowym boksie.

 

Stefan Cirok – Również znany z pojedynku z Marcinem Najmanem. Jednak to nie jest powodem dlaczrgo tu się znalazł. 3-19-1 po jego rekordzie wiemy, że ten sport nie był dla niego.

 

Peter Buckley – 32-256-12  Z 256 porażek tylko 10 razy przegrywał przed czasem. W 300 pojedynkach stoczył 1685 rund. Nigdy nie walczył po za granicami Wielkiej Brytanii. Z pierwszych ośmiu pojedynków wygrał sześć, jednak przyjmowanie walk z dnia na dzień sprawiło, że rekord ma taki a nie inny.

 

Matt Albright – Jego rekord to 3-24

 

Dan Wheatley – Jego rekord to 2-25

 

Nate Kopel – Jego rekord w MMA to 0-10. Cóż, najciekawsze jest to, że z tych 10 pojedynków aż 6 toczył on z tym samym zawodnikiem był nim Bryan Robinson. Wszystkie pojedynki Nate Kopel przegrał w pierwszych rundach, wszystkie również przez poddania.  

 

 

Kenneth Allen –  W tym przypadku opis powinien być zbędny. Bowiem wystarczy spojrzeć na jego rekord. 1-34. W większości walk przegrywał przez poddanie. Co  ciekawe tylko 2 razy zdołał przewalczyć w pełnym dystansie. Reszta pojedynków zakończyły sie przed czasem. Oczywiście jego porażkami.

 

Shawn Nolan – Tylko kilka razy udało mu się przewalczyć więcej niż 1 runde. Jednak nie jest to pozytywny fakt. Jego rekord w MMA to 6-46. Chyba ktoś źle ustalał mu gameplan na walki.

 

Bob Sapp – Jego rekord to MMA 11-16, Kickboxing 11-16. Jeszce kilka lat temu nie ma co ukrywać ten piekielnie silny człowiek robił furorę w Japonii. Jednak tylko głównie warunkai fizycznymi. Do pewnego momentu jego rekord w MMA wynosił 13-4. Walczył między innymi z wtedy uważanego za najlepszego zawodnika na świecie którym był Antonio Rodrigo Nogueira. Sapp stoczył również 27 pojedynków w kickboxingu. 11 zwyciężył 16 przegrał. Tak samo jak w MMA do czasu posiadał on całkiem dobry wynik 10-4. Do najważniejszego zwycięstwa można niewątpliwie zaliczyć 2 zwycięstwa nad jedną z największych legend Ernesto Hoostem. Jednak potem zarówno w Kikcboxingu jak i MMA Sapp wchodzi tylko narobić szumu przed walką a potem dostać szybki łomot i wziąć gotówkę i szykować się do następnego show.

 

 

Dawid Haras – Niestety mamy też Polskich anty wojowników, jego rekord to 0-9. Większość jego pojedynków nie wyszła poza jedną minutę walki. Najlepsze jednak jest to, że sam zawodnik twierdzi, że sporty walki trenuje 15 lat. Haras posiada również swój fanpage na portalu jakim jest facebook.

 

Dawid Haras vs Mateusz Zawadzki – Professional MMA Stargard 03.12.2011

 

Dawid Haras vs Machommed Tulshaev – 01.05.2012

 

Brian Sutherland – W swojej karierze stoczył tylko 2 walki i obie przegrał. Ale wszystkim kibicom dał się poznać dzięki tej walce. 

 

Marcin Najman – Jego rekord w boksie to 13-4. Jednak w większości byli to zawodnicy wymieniani wyżej. Jeśli przychodziło mu stanąć z poważniejszym przecinkiem walka nie kończyła się po jego myśli. Zupełnie inaczej było w MMA. Przegrał 3 razy w kompromitującym stylu. Najbardziej w pamięci zapada kibicom pojedynek z Robertem Burneika. Kulturystą który nigdy wcześniej nie stał w ringu czy oktagonie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *