MMA

Michał Wlazło pokazuje jak się wygrywa w MMA

Po raz pierwszy możemy zobaczyć jak wyglądają profesjonalne przygotowania
zawodnika od treningu, poprzez dietę aż po zejście do szatni po wygranej walce.

Michał Wlazło to kilkukrotny mistrz Polski muay thai, zdobywca pucharu polski muay thai, zawodowy mistrz Europy w K1 federacji Upka. Na swoim koncie ma około 12 walk
zawodowych K1 oraz 2 wygrane walki zawodowe MMA.

Michał na stałe związany jest z Trec Team Athletes, do którego należą tacy zawodnicy jak chociażby Przemysław Saleta, Paweł Nastula, Mariusz Cieśliński i Tomasz Drwal.

 

Michał Wlazło

[fot: Marek Lubacz]

 

Parametry zawodnika:
Wzrost: 196cm,

waga: 120kg,
styl bazowy: muay thai,
trenuje: od 10 lat. 

Kolejna walka Michała odbyła się na zasadach MMA. Tym razem oktagon został postawiony 6 kwietnia w Koszalinie, w ramach gali Extreme Fighting Sports III. Do walki stanął Adrian Gwoździk (Abrat Team Tomaszów Mazowiecki 1-0), który specjalizuje się w technikach parterowych. O przebiegu walki opowiada Michał Wlazło:

„Kolejna walka w której nie mogłem pokazać moich umiejętności stójkowych. Wiedziałem, że przeciwnik nie będzie chciał bić sie w mojej płaszczyźnie. Ale nie myślałem, że tak szybko znajdę sie na plecach. Sparingi przed walką były ukierunkowane tak abym umiał uciekać z takich sytuacji, co się opłaciło. Szybko przetoczyłem przeciwnika i zacząłem wyprowadzać ciosy z góry. Pod koniec rundy udało mi sie przejść gardę przeciwnika i zająć dosiad. „

 

Michał Wlazło

[fot: Marek Lubacz]

Po serii mocnych ciosów i braku odpowiedzi przeciwnika, sędzia przerwał walkę.
Ostatecznie Michał Wlazło wygrał z Adrianem Gwoździkiem w 4:30 poprzez TKO.

Zobaczcie jak Michał przygotowywał się do walki, jak wyglądał jego trening, jakie techniki ćwiczył, jak wyglądała jego dieta i suplementacja.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *