MMA

Roy Nelson chcę walki z Danielem Cormierem i Markiem Huntem

Na ostatnim gali UFC 159 Roy Nelson (20–7) znokautował Cheicka Kongo przez KO w pierwszej rundzie. Teraz lubiany przez kibiców zawodnik wyraził chęć pojedynku z Markiem Hantem i Danielem Cormierem. Na pewno te pojedynki pasowałyby ponieważ Coremier i Hunt do najwyższych zawodników nie należą. A pamiętajmy, że jest to waga ciężka

 

 

 

 „Od zawsze chciałem walczyć z najlepszymi. Daniel Cormier jest niepokonany, a swoją wartość potwierdził w walce z Frankiem Mirem. Poza tym wiem, że ludzie chcieliby zobaczyć mój pojedynek z Markiem Huntem. życzę jak najlepiej Markowi, ale jeśli przegra z Juniorem dos Santosem i nie będzie walczył o pas, to mogę się z nim spotkać w oktagonie. Podobają mi się pomysły walki z Cormierem, albo Huntem.” 

 

Tymi słowami wyraźił chęć pojedynku z Danielem Cormierem i Markiem Hantem. Naszym zdaniem byłyby to bardzo ciekawe pojedynki. Możliwe również, że Pat Barry (8–5) będzie przyszłbym przeciwnikiem Nelsona lub Hunta. Jednak najpierw musi zwyciężyć na UFC 161 z Shawnem Jordanem.

 

Mark Hunt (9–7) w swoim ostatnim pojedynku znokautował Stefana Sturve. Zaś Daniel Coremier (12–0) wygrał przez decyzje z Frankiem Mirem.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *