MMA

Jones chce walki z Gustafssonem

Bez wątpienia, najlepszy zawodnik wagi półciężkiej na świecie Jon Jones, po piątej z kolei obronie pasa mistrzowskiego powiedział że chciałby stoczyć walkę z Alexandrem Gustafssonem, który jak twierdzi jest podobnych gabarytów, a wygrana z nim rozwieje wątpliwości kto jest najlepszym zawodnikiem tej kategorii wagowej.

Jon Jones: „Chciałbym, żeby moim następnym był Alexander Gustafsson. Ewentualne zwycięstwo nad nim zamknęłoby usta krytykom, którzy uważają, że walczę tylko z mniejszymi od siebie rywalami. Szwed ma dobre warunki fizyczne, porównywalne do moich, więc zróbmy tę walkę!”

 

Uważam że, Jones prędzej czy później stanie na przeciw Gustafssona. Umówienie dokładnego terminu walki może stworzyć trochę kłopotów, gdyż Szwed nie będzie czekał aż do jesieni na walkę z Amerykaninem.
W moim odczuciu takie starcie przyniosłoby o wiele więcej emocji niż kolejna walka z Machidą.

 

Jon Jones dodał też parę słów na temat Andersona Silvy: „Obchodzę właśnie drugą rocznicę bycia mistrzem UFC, a Anderson Silva robi to już prawie od sześciu lat. Jest fenomenalny. Darzę go ogromnym szacunkiem i dla mnie jest absolutnym nr 1, jeśli chodzi o MMA.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *