MMA

Fighters Arena 8 „Night Of Heavyweights” – Zapowiedź

Już 8 gala organizacji FightersArena która bardzo szybko się rozwija. Częsta cykliczność powtarzania gal jest dobra dla zawodników ponieważ mogą walczyć częściej a nie raz do roku. W walce wieczoru powraca Michał Kita. Jego przeciwnikiem będzie -D.J. Linderman (13-5) będzie to walka o pas mistrza wagi ciężkiej.

Data: 25 maja 2013
Miejsce: Hala Energia, Bełchatów, Polska
Transmisja: Orange Sport

 

„Mamy wielką przyjemność ogłosić że długo oczekiwany wielki projekt federacji Fighters Arena pt. Mamy wielką przyjemność ogłosić że długo oczekiwany wielki projekt federacji Fighters Arena pt. „Night Of Heavyweights” odbędzie się już 25 maja w Hali Energia w Bełchatowie. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w historii polskiego MMA. Podczas nocy wagi ciężkiej zobaczymy największe gwiazdy królewskiej dywizji w naszym kraju.”

 

Gala Fighters Arena 8: „Night of Heavyweights” odbędzie się 25 maja w hali Energia w Bełchatowie.

W walce wieczoru zobaczymy Michała Kitę (14-6) który do walki przygotowywał się z swoim teamem min. u Mariusza Cieślińskiego . Obecy również był Rober Jocz (20-8) który na tej samej gali stoczy swój pojedynek znanym z gal KSW a także właśnie z występu na Fighters arena – Vitor Nobrega (12-5) Zapowiada się bardzo dobra walka. Kategoria wagowa pojedynku to – 80kg. Jednak wrócmy do walki wieczoru. Przeciwnikiem „Masakry” będzie Amerykanin – D.J. Linderman. (13-5) który W 2011 roku stoczył 2 walki w Bellator FC. Jedną walkę zwyciężył przez TKO. Drugą zaś przegrał przez decyzję. Jednak najgłośniej o Amerykaninie zrobił się podczas dwóch ostatnich walk. Bowiem walczył z Anthonym Johnsonem (15-4)) i Robertem Drysdalem (6-0). Obie walki przegrał w pierwszej rundzie, jednak nazwiska jego przeciwników do „ogórków” nie należały. Zawodnik Dosomthin Athletics w 2012 roku stoczył pięć starć, wygrał trzykrotnie. Dlatego w walce wieczoru z Michałem Kitą będziemy mogli się spodziewać sporo emocji.

 Jak sama nazwa gali wskazuję fight card Fighters Areny 8 przeważają pojedynki w wadze ciężkiej.

Poza głównymi walkami wieczoru zobaczymy Powracającego po kontuzji reprezentanta MTC Chicago  – Adama „Maje” Maciejewskiego (9-5-1) Który pierwotnie miał się mierzyć w walce wieczoru na Fighters Arena 5 „Home” w jego rodzinnym mieście Kraśniku. Jednak z powodu kontuzji kręgosłupa do tej walki nie doszło. Maciejewski już jako młody zapaśnik odnosił sukcesy na arenie międzynarodowej, zdobywając medale mistrzostw, Polski i Europy. Był również mistrzem Polski seniorów w sumo w 2003 roku zadebiutował za oceanem w MMA. Niestety w 2009 roku z powodu kontuzji Adam musiał przerwać aż do dziś karierę w MMA. Dlatego jesteśmy zainteresowani formą Kraśniczanina. Jego przeciwnikiem będzie Dariusz Zimoląg (3-1) Który ostanio przegrał swoją walkę na FA 6„Masakra”. 

Jacek Czajczyński (6-5) który jest ulubieńcem publiczności Fighters Ateny również wystąpi na tej gali. Jego przeciwnikiem będzie Michał Włodarek (4-0) który pokonywał takich zawodników jak np. Damian Omielańczuk (15-3) Będzie to pojedynek rewanżowy ponieważ Włodarek pokonywał Czajczyńskiego. Jednak teraz „Godzilla” pod okiem Michała Kity zrobił ogromny postęp co widać w jego rekordzie. Jest niepokonany przez ostatnie 5 pojedynków. Kolejnym starciem w wadzę ciężkiej będzie pojedynek bardzo perspektywicznego młodego zawodnika, który ma szanse być bardzo dobrym fighterem. Mowa o Michale Andryszaku (8-3) który musi pokazać swoją wartość po ostatniej porażce na WFC – Wenglorz Fight Cup 4. Gdzie poddał go zawodnik z łotwy, Nikita Petrovs (5-5) „Longer” zmierzy się z Michałem Pukinem (3-1) który również jest bardzo dobrym zawodnikiem. na gali zobaczymy również pojedynek Mateusza Strzelczyka (6-1) który może być przyszłością kategorii do 77 kg. Strzelczyk przygotowuje się pod okiem Michała Kity. Przeciwnik nie jest jeszcze znany.

 

 Stawiamy na sport stawiamy, na prawdziwe MMA, stawiamy na prawdziwych wojowników. Zapraszamy do Bełchatowa 25 maja na Fighters Arena 8 „Night Of Heavyweights”. Tak organizatorzy zachęcają do obejrzenia tej gali. Trzeba przyznać, że po ostatnich wydarzeniach przyda się dawka prawdziwego sportu. 

 

Walka Wieczoru

 

Pozostałe

 

 

  

 

 

 

  

Michał „Masakra” Kita – MMA Highlights

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *