MMA

GWC – Jeff Monson vs Oli Thompson. Na gali również Polskie akcenty

Legenda grapplingu i MMA, Amerykanin – Jeff Monson już 29 czerwca w Kansas zmierzy się z byłym strongmenem który znany jest z występów z UFC ale także ostatnio też z KSW 22. Przegrał z Karolem Bedorfem przez decyzje jednak pokazał się z bardzo dobrego charakteru. Na gali zobaczymy również Kendalla Grove oraz Marcina Lazaraza.

Faworytem pojedynku jest doświadczony Amerykanin. Jest niepokonany od 7 pojedynków. Ostatnio przegrał w 2011 roku z Fedorem Emelianenko (35–4 (1). Potem raz zremisował i wygrał 6 razy. między innymi z Alexandrem Emelianenko (21-6) i Alexeyem Oleinikiem. Brytyjczyk w swoich ostatnich pojedynkach przegrał 3 razy (2 UFC i 1 KSW) i zaciężył raz. Oli Thompson (10-5) zanim zmierzy się z Amerykaninem zawalczy z Neilem Grovem (12–6–1), 27 lipca na UCFC 5. Jeff Monsson (49-13-1) również przed walką w Kansas, „Snowman” zmierzy się z Magomedem Malikovem na gali M-1 Challenge 40 w ćwierćfinale turnieju M-1 Grand Prix 2013.

Na Global Warrior Chellenge we wszystkich pojedynkach zobaczymy reprezentantów z Wielkiej Brytanii i USA. Gala ma zasadę Brytyjczycy vs. Amerykanie. W również ciekawych pojedynkach zobaczymy Kendalla Grove (18–12) który ostatnio przegrał z Mamedem Khalidowem (26-4-2) na KSW 21, Grove na KSW 23 będzie przeciwnikiem Michała Materili (18-3-0). Przeciwnikiem Kandala Grove będzie Valentino Petrescu (12-3) Zobaczymy również pojedynek byłego mistrza UFC – Ricco Rodrigueza (49-19) który na MMA Attack 1 przegrywał z Michałem Kitą (14-6). Rodriguez jednak nie jest już tym samym zawodnikiem jakim był za czasów UFC. Jego nazwisko jednak trzeba przyznać przyciąga kibiców na gale. Jego przeciwnikiem będzie mieszkający w Londynie Polak – Marcin Lazaraz (5-1)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *