MMA

Fighters Arena 6 „Masakra”

Gala Fighters arena 6 „Masakra” odbędzie się 2 marca w kultowej Hali Polonia w Częstochowie przy ulicy Dekabrystów 43!

 

„Masakra” taką właśnie nazwę będzie nosić najbliższy event Fighters Arena. Dlatego w walce wieczoru będziemy mogli zobaczyć Michała „Masakre” Kite. jednego z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w europie. Który w swojej karierze walczył m.i.n. z Gilbertem Yvelem, Rogentem Lloretem i Ricco Rodriguezem. Pokonywał takie osobowości jak Valentijn Overeem czy Aleksiej Olejnik. Zawodnik z klubu Masakra team jest niepokonany od trzech pojedynków. Walczył na takich galach jak Bellator FC, M-1 Challenge i MMA Attck.
Przeciwnikiem Kity będzie bardzo dobrze znany walczący wcześniej w kategorii -95 kg Toni Valtonen. Którego wszyscy zapewne znają z gal KSW i pojedynków z łukaszem „Jurasem” JurkowskimJanem Błachowiczem i również na WFC z Robertem Krecickim. W ostatnich trzech występach Toni zwyciężał Ilję Skondrica i Rimgaudasa Kutkaitisa oraz przegrał w Rosji, po bardzo kontrowersyjnym werdykcie, z Aleksandrem Iliasovem. Fin zapowiada, że jest w najlepszej dyspozycji w jakiej kiedykolwiek był i za darmo zwycięstwa nie odda. Po udanej gali Fighters Arena 5 „Home” w Kraśniku która była mała jednak dostarczyła wielu emocji Kraśnickim kibicom organizatorzy zapowiadają, że dwie następne galę będą znacznie większe i będą pozyskiwać coraz lepszych zawodników.

 

„Podczas Fighters Arena 6 „Masakra” obejrzymy ponadto pięć pojedynków w których zaprezentują się najlepsi krajowi zawodnicy MMA. Dla kibiców z Częstochowy przygotowaliśmy specjalną niespodziankę. W karcie walk jest już kilku zawodników z tego miasta, których już wkrótce przedstawimy Państwu na łamach naszej oficjalnej strony.”

 

Informują organizatorzy

 

Rozpiska gali:

Open: Michał Kita (13-6) vs. Toni Valtonen (26-14)
Open: Jacek Czajczyński (5-5) vs. Michał Pukin (3-0)
87 kg.: Ireneusz Cholewa (8-4) vs. Mateusz Ostrowski (4-1)
77 kg.: Mateusz Strzelczyk (5-1) vs. Adam Åšwiderski (2-0)
66 kg.: Rafał Czechowski (3-1) vs. Tomasz Boduszek (1-1)
?? kg.: TBA vs. TBA
?? kg.: TBA vs. TBA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *