MMA

Bracia Pudzianowscy w MMA? – Czyli rywal Burneiki na MMA Attack 3

Walka Krystian Pudzianowski vs Robert Burneika na nadchodzącej gali MMA Attack 3? Bardzo możliwe..!

Już 27 kwietnia odbędzie się trzecia gala MMA Attack, na której zobaczymy m.in. Damiana Grabowskiego, Krzysztofa Jotko, Petera Sobotę, Piotra Hallmana, Michała Fijałkę, Karola Celińskiego, Tomasza Drwala oraz Roberta Burnejkę. Dla Roberta będzie to druga walka w karierze a o możliwości wyboru dla niego godnego zawodnika mówi się w Polsce głośno. Federacja MMA Attack jednak jeszcze nic nie potwierdza ale jak dowieaduje się nasza strona to właśnie Robert Piotrkowicz, Dawid Ozdoba albo sam Krystian Pudzianowski może być rywalem „Hardcorowego Koksa” na MMA Attack 3.

 

Podczas pobytu Mariusza Pudzianowskiego w Amryce gdzie trenował w American Top Team, jego brat Krystian Pudzianowski, robił dokładnie to samo! „Młody Pudzian” trenował razem z bratem w klubie, niestety nie mamy więcej informacji na ten temat. Jak widać bardzo prawdopodobne jest to że to właśnie Krystian Pudzianowski będzie ryealem Roberta Burneiki, ta walka bez wątpienia przyciągnęła by wielką oglądalność gali ale przecież o to chodzi w tym „freak show”. Za tem Mariusz Pudzianowski który występuje na galach federacji KSW i jego brat Krystian Pudzianowski bijący się na galach konkurencyjnej MMA Attack? Było by ciekawie.

 

Już ustaliłem przeciwnika dla Burneiki na kwietniową galę, ale na chwilę obecną nie mogę zdradzić, kto to będzie. Po prostu nie chcę tego robić w tym momencie. Jeśli chodzi o Krystiana, to powiem krótko: nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Natomiast z Robertem Piotrkowiczem spotkałem kilkakrotnie i również zaproponowałem mu walkę z „Koksem”, ale tak jak już powiedziałem, nie chcę nic więcej ujawniać. Natomiast z całą pewnością mogę potwierdzić, że te nazwiska wchodzą w grę. Na razie nie biorę nikogo innego pod uwagę – to słowa Dariusza Cholewy, własciciela federacji MMA Attack.

 

 

A wy z kim najchętniej zobaczylibyście „Hardcorowego Koksa” w drugiej walce? Piszcie i komentujcie.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *