MMA

Czy Gina Carano i Ronda Rousey będą walczyć razem w UFC?

W czasach gdy Ronda Rousey wygrała brązowy medal w Judo na Igrzyskach Olimpijskich 2008, Gina Carano była zawodniczką MMA z rekordem 6-0, i wielką popularnością w świecie MMA.

Niestety po przegranej z Cristiane „Cyborg” Santos w 2009, Carano zwróciła się w stronę mediów. Rousey w międzyczasie przeniosła się do MMA odnosząc serię zwycieztw, wygrywając także w ostatnią sobotę w pierwszej kobiecej walce wieczoru w UFC.

Dana White planuje zakontraktować więcej zawodniczek tak aby częściej można było planować ich walki na galach.

Czy Gina (7-1) mogłaby być jedną z nich, czy może pójdzie za ciosem filmowym i po rolach w „Haywire” i nowym „Fast and Furious” skupi się na Hollywood?

Carano od przegranej z „Cyborg” nie stoczyła żadnej walki przez ostatnie 3 i pół roku, trzeba jednak wspomnieć, że była to pierwsza walka wieczoru z udziałem kobiet emitowana w telewizji.

Gdy połączyć to z faktem, że Rodna miała pierwszą walkę wieczoru w UFC, nie trudno dojść do wniosku, że potyczka obu  bardzo popularnych pań, przyniosłaby ogromną oglądalność.

Jak powiedział sam Dana White gdyby tylko Gina zdecydowała się na potrót do MMA on chciałby ją w swoich szeregach, a więc jakaś szansa na taką walkę jest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *