MMA

TUF 17 odcinek 6 – Josh Samman vs Tor Troeng.

W tym odcinku do ringu wychodzi Josh Samman z teamu Jones by zmierzyć sięz Tor’em Troeng’iem z teamu Sonnen. Pojedynek zapowiada się na wyrównany, gdyż żaden z zawodników nie wyróżnia się niczym szczególnym.

Na początku odcinka widzimy wszystkich zawodników relaksujących się na kręgielni. Sonnen proponuje Jones’owi pojedynek – w kręgle. Ten z panów który przegra poprowadzi jeden trening w obozie przeciwnika. Jones podejmuje rękawicę po czym zwierza się do kamery, że kompletnie nie umie grać w kręgle, jak nie trudno się domyślić w tej sytuacji wygrywa Sonnen.

 

Czas jednak na walkę

Josh Samman (9-2) 24 lata, wzrost 6’3”, zasięg 79”

Tor Troeng (15-4-1) 29 lat, wzrost 6’2”, zasięg 77”

 

Runda pierwsza:

 

Josh zaczyna agresywnie w stójce lecz Tor klinczuje. Wymiana uderzeń i kopnięć kolanami. Josh próbuje obalenia lecz ląduje pod Torem, który zadaje kilka ciosów z góry i stara się kontrolować walkę z pozycji dominującej. Josh podnosi walkę do stójki  i przejmuje chwilowo kontrolę zadaje kilka celnych lecz nie najmocniejszych ciosów w twarz. Ponownie wymiany w klinczu. Trudno powiedzieć kto przeważa w tej walce, Josh podejmuje kolejną próbę zadania kilku tym razem mocniejszych ciosów z których jeden ląduje idealnie na szczęce Tora.

Mocny nokaut na koniec pierwszej rundy, 5k dollarów wpłynie więc na konto Josh’a za wygraną przed czasem, dodatkowo Team Jones przejmuje kontrolę nad wyborem kolejnych zawodników do następnej walki.

 

Jones wskazuje

Clint Hester z teamu Jones skrzyżuje rękawice z Jimmy Quinlan (team Sonnen)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *