MMA

VIDEO: KSW22: Bedorf vs. Thompson – zapowiedź


Bedorf vs. Thompson – zapowiedź
KSW22 – Pride Time. zbliża się wielkimi krokami. Oto krótka zapowiedź bardzo „ciężkiego uderzenia” które staję się coraz bardziej popularne w naszym kraju.

Jeden z trzech pojedynków w wadze ciężkiej, jaki będziemy mogli oglądać podczas gali KSW22 – Pride Time. Dwóch bardzo dobrych zawodników parterowych, dwóch niezwykle silnych zawodników, lecz zwycięzca może być tylko jeden. Kto nim będzie? Czy triumfatorem okaże się uczestnik ADCC Karol Bedorf, a może były strongman Oli Thompson? Dowiemy się już 16 marca.

 

Ostatnio można powiedzieć, że waga ciężka rośnie w siłe na Polskim rynku MMA. Najpierw na gali Fighters Arena 6 doszło aż do 3 pojedynków w kategorii heavyweight. Był to m.i.n. 2 w rankingu polskich ciężkich – Michał „Masakra” Kita. który pokonał Toniego Valtonena. Na gali swoje zwycięstwa zanotowali również m.i.n Idący w góry młody zawodnik uczestnik profesjonalnej ligi MMA – Michał „Longer” Andryszak a także zawodnik Wydra GymJacek Czajczyński. Który zajmuję 7 miejsce w rankingu wagi ciężkiej. Na MMA ATTACK będziemy mogli zobaczyć pojedynek Damiana Grabowskiego a na KSW 22 wystąpi m.i.n 3 w rankingu Karol Bedorf, Paweł Nastula i Kamil Waluś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *