MMA

UFC we Włoszech, Francji i Szwecji

Po ostatniej gali UFC która odbywała się w Londynie szef organizacji Dana White ma zamiar poszerzyć działalność na kontynencie europejskim.

„Pracujemy bardzo ciężko i wydajemy mnóstwo pieniędzy we Francji w celu uregulowania tamtejszego prawa,” powiedział White podczas konferencji po gali UFC on FUEL TV. „Chcemy się tam dostać ale myślimy także o Włoszech. To wszystko są dla nas sprawy priorytetowe.”

Powiedział na konferencji po gali w Londynie. Gale UFC w europie najczęściej odbywały się w do tej pory m.i.n. w Szwecji, Niemczech czy w Anglii. Największa federacja na świecie planuję także galę w Chinach i Kanadzie, Szwecji i Brazylii. Wiadome jest już, że UFC on Fuel TV: Silva vs Stann odbędzie się w szczególnym miejscu gdzie jeszcze kilka lat temu Japońscy kibice mogli oglądać największych wojowników w PRIDE FC. A teraz stawiamy sobie najważniejsze pytanie kiedy w końcu to największe MMA zawita do naszego kraju? Czy potrzeba do tego występu jednego z naszych zawodników na gali UFC? Na pewno tak, tylko kto mógłby to być? Grabowski, Held, Błachowicz, Materla, Khalidow nawet Sobota czy Michał Kita? Może ktoś z wagi półśredniej Aslambek Saidov czy Borys Mańkowski? Miejmy nadzieję że niedługo tak się stanie. I zobaczymy naszych reprezentantów w największej organizacji MMA która odbyłaby się w naszym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *