MMA

Zapowiedź gali Fighters Arena 7 i 8

Bilety na galę Fighters Arena 7 dostępne są do nabycia od 3 do 17 kwietnia w Galerii Sieradzkiej. Impreza odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 19:00 w Hali przy ul. Krakowskie Przedmieście 123

Fighters Arena to organizacja która poczyniła w przeciągu ostatnich miesięcy bardzo duży progres. Åšwiadczy o tym cykliczność odbywanych się gal. Ich celem jest promowanie MMA dla t.z.w. „hardcorowych fanów” tego sportu. Układanie fightcardu w tej organizacji polega na zestawianiu prawdziwych zawodników MMA a nie cele brytów. Tym razem w main evencie ponownie zobaczymy łukasza „Saszę” Chlewickiego, który skrzyżuje rękawice z utalentowanym Czechem Alesem Jeziskiem. Bilety na to wydarzenie będą dostępne od 3 do 17 kwietnia w Galerii Sieradzkiej.

 

Fighters Arena 7 odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 19:00 w Sieradzu w Hali przy ul. Krakowskie Przedmieście 123.

 

Fighters Areba 7:

Miejsce: Sieradz – Polska
77 kg.: łuksza Chlewicki (9-2-1) vs. Ales Jezisek (6-5)
93 kg.: Tomasz Janiszewski (2-2) vs. TBA
93 kg.: Andrzej Kosecki (1-5) vs. TBA
66 kg.: Marcin Wrzosek (4-1) vs. Janusz Staszewski (3-1)
77 kg.: Artur Pawlak (0-1) vs. Jakub Majoch (1-1)
93 kg.: Damian Tomasiuk (0-0) vs. Filip Kopij (0-0)
61 kg.: Damian Åšmigielski (0-0) vs. TBA
?? kg.: TBA vs. TBA

Jednak 7 gala organizowane przez Fighters Arene jest tylko przedsmakiem tego co czeka nas na kolejnej już 8 edycji której właścicielem jest pan Marcin Jesiotr. Jak poinformował najprawdopodobniej 25 maja zobaczymy m.i.n. Michała Kitę którzy w walce wieczoru zmierzy się z jeszcze nam nieznanym Brazylijczykiem. W drugiej walce wieczoru zobaczymy Roberta Jocza (20-8) którego przeciwnikiem będzie dobrze znany z występów na KSW – Vitor Nobrega (12-5-1) który bił już się również na gali Fighters Arena. Zobaczymy również największego pechowca 5 gali „Home” Adama „Maję” Maciejewskiego która odbywała się w jego rodzinnym mieście a w występie w walce wieczoru przeszkodziła mu kontuzja kręgosłupa. Wystąpi również Marcin „Longer” Andryszak która zastąpił Maciejewskiego w Kraśniku. Najprawdopodobniej zobaczymy też jacka Czajczyńskiego którzy pod ręką Michała Kity zaczyna odnosić zwycięstwa i poczynił zauważany progres. Możliwe, że jego rywalem będzie Marcin Tybura który walczył w M-1.

 

Fighters Areba 8:

 

Miejsce: Bełchatów, 25 Maja, 2013

Open.: Michał Kita (14-6) vs. TBA

77 kg.: Robert Jocz (20-8) vs. Vitor Nobrega (12-5-1)

Open.: Michał Andryszak (8-2-1NC)  vs. TBA 
Open.: Jacek Czajczyński (6-5) vs. Marcin Tybura? (7-0)
Open.: Adam Maciejewski (8-5) vs  TBA
?? kg.: TBA vs. TBA

?? kg.: TBA vs. TBA

?? kg.: TBA vs. TBA

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *