MMA

Nowe nabytki na KSW i powrót starych weteranów białego ringu.

Nowe nabytki na KSW i powrót starych weteranów białego ringu, Daniel Dowdam, Maciej Różański i Tomasz Narkun wystąpią już niebawem na Knfrontacji sztuk walki.

3 zawodników Berserkers Team Sczecin będziemy mogli już niedługo zobaczyć na KSW. Pierwszym będzie utytułowany glappler Maciej Różański który ma na koncie 3 pojedynki w zawodowym MMA. Wszystkie 3 wygrał przed czasem. Jednak ostatnio długo nie walczył. Drugim utytułowanym zawodnikiem którego zobaczymy będzie to Tomasz Narkun były pretendent do tytułu M-1 i i świeżo upieczonego mistrza Polski ADCC który w swojej zawodowej karierze MMA posiada 5 zwycięstw i 1 porażkę.

 

Jednak największą uwagę przyciąga nazwisko Daniela „Kociao” Dowdy. Zawodnik ze Szczecina w swojej karierze stoczył aż osiem pojedynków dla organizacji KSW. Ostatni miał miejsce we wrześniu 2010 roku, gdzie po trzech rundach przegrał z Krzysztofem Kułakiem. Od tamtej pory, „Kociao” nie wystąpił na żadnej gali MMA.  Powedem tego były jego konflikty z prawem. Jego rekord może nie robi wielkiego wrażenia jednak to bardzo doświadczony zawodnik z wielkimi umiejętnościami parterowymi. I z pewnością możemy liczyć na efektowne pojedynki z jego strony. Bardzo głośno mówi się o 2 pojedynku z Azizem Karaoglu który na ostatniej gali znokautował Piotra Strusa. Wtedy Dowda zwyciężył przez decyzję sędziowską. Całkiem prawdopodobne jest też, że Matt Horwich będzie rywalem Szczecińskiego Berserkera.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *