MMA

Gegard Mousasi: „Jestem pewien, że dam dobrą walkę”

Gegard Mousasi przed swoją walką na UFC on FUEL 9, powiedział parę słów na temat przebiegu walki, oraz o pokonywaniu barier.

6 kiwetnia na gali UFC on FUEL 9, w walce wieczoru zmierzy się Gegard Mousasi vs Alexander Gustafsson. Gala odbędzie się w Sztokholmie, dlatego publiczność będzie po stronie gospodarza, Gustafssona. 

Gegard udzielił wywiadu w którym udowodnił że nie przejmuje się tym że będzie walczył na ziemi rywala, który nie przegrał od 6 pojedynków. 
„To jest walka. Może się zdarzyć wszystko. Ja wyjdę w sobotę do oktagonu, by wykonać jak najlepiej swoją pracę za którą otrzymuję pieniądze. Nie chcę nikogo zawieść i jestem pewien, że dam dobrą walkę.” – Mówił 

Gegard Mousasi podsumował też swój okres przygotowań, mówiąc kilka ciekawych zdań motywujących do pracy każdego początkującego sportowca – „Znam wielu zawodników, którzy trenują w najsłynniejszych klubach na świecie, a nie wygrali jeszcze zawodowej walki. Nie uważam, że treningi z najlepszymi gwarantują tobie zwycięstwa. Możesz trenować na Syberii, z kompletnie nieznanymi kolegami i nie jesteś skazany na porażkę.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *